Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


2. Stupeň

Akce školy  2012/2013

Září

10.9.-7.B-Interaktivní výstava – Jak se šijí filmové kostýmy , Becher.vila, Karlovy Vary,
11.9.-7.A-Interaktivní výstava – Jak se šijí filmové kostýmy , Becher.vila, Karlovy Vary,
11.9.- 6.AB-Zahajovací třídní schůzky
11.9.- 9.A- Magistrát města , Okresní soud
17.9.-6.B- Interaktivní výstava - Jak se šijí filmové kostýmy , Becher.vila, Karlovy Vary,
13.9-.6.A-Interaktivní výstava - Jak se šijí filmové kostýmy,- Becher.vila, Karlovy Vary,
14.9.-9.A-Interaktivní výstava – Jak se šijí filmové kostýmy,- Becher.vila, Karlovy Vary,
24.9.-6.A-Národní tradice –Krajská knihovna
24.9.-8.A-Interaktivní výstava– Jak se šijí filmové kostýmy,- Becher.vila, Karlovy Vary,
25.9.–7.AB – „Deset pravidel“ ; beseda s MP
26.9.-8.A – Návštěva Meandru, Rolavy-rodina a sport VkZ
27.9.-6.B-Národní tradice – Krajská knihovna

Říjen

1.10.-Šikana a kyberšikana 6.AB- preventivně výchovná beseda MP
5.10.- Tvorba čes. hud. divadel – 9. ročníky, Kino Čas
6.10.- Putovní pohár MP
8.–12.10. 6.–9. ročník Zajímavý týden-zeměpis. soutěž(informace-velká přestávka 2.10)
10.10-9.A-Příroda v regionu Stará Role(naučná stezka K.Vary- Nová Role)
11.10.-8.A – exkurze ČOV K.Vary
12.10. – 8.AB „Příběh hodného dědečka“; beseda s MP
15.10.-19.10.-Indický týden
17.10.- 7.B Beseda s novinářem z regionálního tisku (VkO)
17.10. – 8.B – exkurze ČOV K.Vary
17.10. – 9.A a 9.B „Škola 2013“ – prezentace SŠ
18.10.-7.A Beseda s novinářem z regionálního tisku (VkO)
16.10.-Třídní schůzky
18.10.-6.A- Dobrodružný román – Krajská knihovna
19.10.-8.AB-Právní vědomí – preventivně výchovná beseda MP
23.10.-6.B-Dobrodružný román – Krajská knihovna
31.10. – 9.A návštěva IPS ÚP K.Vary
průběžně – VkZ-6.A, 8.A, 9.A – informativní návštěva nově otevřeného bazénu Tuhnice
1.11.– stolní tenis OF ml. a st. hoši i dívky na ZŠ Konečná

Listopad

7.11.- návštěva IPS -9.B
12.11.- Uzel pohádek –Krajská knihovna -7.AB
8.11.- Příjezd sv. Martina na bílém koni – lampionový průvod
14.11. – 9.A,B presentace SŠ – logistická – p.Kafková, p.Doubravová
16.11.- 9.AB „Umíte svědčit?“; beseda s MP
26.11. -7.AB – „Drogy-energetická bomba“; beseda s MP
28.11.- Prohlídka Alžbětiných lázní – architektura (Vko)
29.11.- Prohlídka Alžbětiných lázní – architektura (Vko)
6.AB, 7.AB, 8A, 9.AB Interaktivní výstava – Porcelán a keramika-Becher.vila,
6.AB – Deset pravidel- preventivně výchovná beseda MP
6. – 8. ročník -mat. soutěž Pythagoriáda – školní kolo
průběžně – 6. – 9. ročník Zeměpis – orientace v přírodě (dle počasí)
průběžně – 6.A, 8.A, 9.A – informativní návštěva KV Aréna
bez přesného data – Dějepisná olympiáda – školní kolo – 8. a 9. roč.
průběžně – VkZ-6.A, 8.A, 9.A – informativní návštěva nově otevřeného bazénu
Tuhnice

Prosinec

5.12. - Pohár Jáchymovské mincovny – 8. a 9. ročníky
6.12.- Tříkrálová sbírka – Farní charita
6.12.- 8.AB-Totožnost- preventivně výchovná beseda MP
11.12.-Historie divadla – 8.A
12.11.-Historie divadla – 8.B -14,00
18.12. – Krajská knihovna – Hororová literatura – 9.A
19. 12. - – Krajská knihovna – Hororová literatura – 9.B
19.12.-Horor v literatuře -9.roč
19.12. Židovská synagoga Karlovy Vary- judaismus (Vko)
20.12.-České Vánoce (vánoční stánky+ den otevřených dveří)
6.AB, 7.AB, 8A, 9.AB Interaktivní výstava – Porcelán a keramika-Becher. Vila,
10.-11.12 – florbal skupiny OK ml. hoši i dívky
12.-13.12 ¬– florbal skupiny OK starší hoši i dívky

Leden

16.1. – Krajská knihovna – Karel Čapek – 9.A
17.1. - – Krajská knihovna – Karel Čapek – 9.B
17.1. 8.AB-Spokojená rodina- preventivně výchovná beseda MP
23.1. Okresní kolo MO kategorie Z9 6. – 8. ročník mat. soutěž Pythagoriáda
- okresní kolo
8.1.-9.1.– při postupu – finále OK florbal ml. hoši i dívky
10.-11.1.- při postupu – finále OK florbal st. Hoši i dívky
30.1.– halový fotbal skupina OK hoši
zatím bez data - Olympiáda z českého jazyka - školní kolo – 8. a 9. roč.
zatím bez data – Chemická olympiáda –školní kolo – 9.roč.

Únor

5. 2. – halový fotbal – finále OK (jsme pořadateli)
13.2.-9.AB-Umíte svědčit- preventivně výchovná beseda MP
6.AB, 7.AB, 8A, 9.AB Interaktivní výstava Becherova vila
Výtvarná soutěž Naše město očima mladých
27.-28.2. – basketbal st. hoši – skupina OK
Zatím bez data – Dějepisná olympiáda– okres. kolo – 8. a 9. roč.
Zatím bez data-školní kolo zeměpisné olympiády-6.roč.

Březen

7.3-6.AB – Příběh o využité příležitosti- preventivně výchovná beseda MP
5.-6.3.-basketbal-při postupu-st. Hoši – finále OK
11.3.- 7.B“Umíte svědčit“; beseda s MP
14.3.- 7.A“Umíte svědčit“; beseda s MP
21.3. krajské kolo MO kategorie Z9
27.3.- Velikonoční trhy, bazar
27.3.- 7.B,8.B -Magistrát města Karlovy Vary- prohlídka(Vko)
Matematický klokan
6.AB, 7.AB, 8A, 9.AB Interaktivní výstava -Becherova vila
6.AB, 7.AB, 8A, 9.AB Interaktivní výstava -Becherova vila
Výtvarná soutěž Naše město očima mladých
zatím bez termínu – zeměpisná olympiáda OK
zatím bez data –– Olympiáda z českého jazyka - okr. kolo – 8. a 9. roč.
zatím bez data- Chemická olympiáda – okresní kolo – 9.roč.

Duben

16.4.- Třídní schůzky
17.4. – Okresní kolo MO kategorie Z6 až Z8
24.4.-7.B- ČR v rámci EU-beseda
25.4.-8.B–ČR v rámci EU-beseda
29.5.-7.B,8.B- veřejné soudní stání,Okresní soud Karlovy Vary
Okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů
Průběžně – návštěva lázeňských lesů K. Vary, 6.A, 8. A, 9.A

Květen

13.5. –7.B „Šikana a kyberšikana“; beseda s MP
16.5.- 7.A„Šikana a kyberšikana“; beseda s MP
15.5.- Planeta Země - Madagaskar
19.5.- Orli, supi, dravci
Krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů
Průběžně všechny ročníky – návštěva lázeňského města K. Vary
Průběžně – návštěvy sportovního areálu Mendr Rolava …
13.-14.5.-Pohár rozhlasu – atletické závody finále OK, ml. a st. hoši i dívky

Červen

Školní výlety
Celostátní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů
27.6. – Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9.roč. v Lidovém domě ve Staré Roli
Průběžně – návštěvy sportovního areálu Mendr Rolava …
Průběžně – práce v terénu – mapa, buzola, všechny ročníky v rámci výuky zeměpisu
4. –5.6.– volejbal – skupiny OK st. dívky a hoši
Bez termínu – Memoriál T+M
2012-2013 EURÉBUS – korespondenční soutěž žáků na internetu – zeměpis
Soutěž o nejlepšího sportovce školy…….hoši a dívky 2012-2013

 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster