Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce března 2013

Na přelomu února a března proběhla soutěž starších žáků a žákyň (8. a 9. roč.) v basketbalu. Z naší školy se zúčastnili pouze chlapci. Ve skupině (na ZŠ Konečná KV) jsme obsadili 2. místo a postoupili do okresního finále, které pořádala ZŠ Nejdek - náměstí. Chlapci podali velmi dobré výkony a obsadili 4. místo. Zklamala nás střelba, zejména z pod koše. Bylo vidět, že nejsme basketbalisté. Školu reprezentovali: Jakub Čepelák, Petr Jiřík, Michal Vilím, Petr Badi, Miloslav Hoch, Josef Rejnart, Vítězslav Vít, Filip Horváth a Ondřej Heimerle.

15.3. se na I. stupni naší školy uskutečnil workshop na téma „KAM NA VÝLET“. 3. a 4. třídy se seznámily historickými zajímavostmi a přírodními úkazy v Karlovarském kraji. Za splněné úkoly na stanovištích čekala sladká odměna. Nakonec jsme společně vyrobili pohlednici z místa výletu, který jsme si zvolili. (Hrušková, Haaková) foto
 

KARNEVALOVÉ ROJENÍ.  Pátek 8. března byl na naší škole věnován velkému rojení masek. Členové Žákovského parlamentu si pro žáky 0. – 5. tříd připravili bohatý program. Soutěžilo se o nejlepšího balónkového či novinového tanečníka. Připraveno bylo několik ukázek Zumba písniček, které si děti mohly i samy vyzkoušet. Mezi další představení patřilo karate v podání Jakuba Novotného, dětské písničky zazpívala Michaela Rejtharová a celým programem provedli výborní moderátoři Adéla Korousová, Tomáš Kafka a Klára Stepaňuková. Na závěr nechyběla ani všemi oblíbená diskotéka a vyhlášení nejkrásnějších masek. Děkujeme všem zúčastněným za krásný den! Fotogalerie


Ve čtvrtek 7. 3.  mladší žáci i žákyně vyhráli 1. místo ve skupině okresního kola v basketbalu na ZŠ Konečná KV. Obě družstva se zúčastní finále okresního kola, které se bude konat 14. 3. na stejné škole. Blahopřejeme a děkujeme tímto našim reprezentantům: mladší žákyně Tereza Horáková, Hana Vondrovicková, Lenilna Licová, Lenka Vítová, Štěpánka Švehlíková, Lenka Šilingerová, Nikola Svobodová, Kristina Geťková, Natálie Weberová, Kristýna Gabrielová, Jetmire Redžepiová a mladší žáci: Kamil Babinský, Miroslav Hackl, Richard Novotný, Michal Zelenka, Jiří Fiala, Luboš Harmáček, Lukáš Langer, Dominik Verebely, Petr Danko a Michal Kálal. Vedoucí týmu paní uč. Hana Doležalová.

Snažíme se dětem naší školy neustále připomínat ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL. S žáky 6. A byla v pondělí 4.2. p. uč. Gavlasová na zdravotní vycházce v rámci hodiny výchova ke zdraví. Během této hodiny děti nafotografovaly krásné zimní obrázky z okolí školy.

 

Mezinárodní soutěž "MLADÍ FOTOGRAFUJÍ PAMÁTKY". V rámci hodiny výchova k občanství fotografovali žáci  9.A s p. uč. Gavlasovou historické památky lázeňského města. Většinou se jednalo o  krásné secesní budovy, které zdobí naše město. Snad se nám  podařilo zachytit hezké foto. Nástěnky zdobí vestibul školy.


 

   

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster