Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce ledna 2013

Ž
Projekt
ŠANCE. Žáci 2. st pod vedením paní učitelky Gavlasové uspořádali v rámci školy a veřejnosti sbírku pro "děti ulice", kde získali 2 182 korun. Děkujeme za podporu těch, kteří to potřebují.

Žáci naší základní školy se zúčastnili jednání Studentského parlamentu na Magistrátu města Karlovy Vary.
článek: http://www.mmkv.cz/index.asp?menu=1&record=23504

SOUTĚŽ "VEDĚT, JAK ŽÍT".  Ve školním kole soutěže o zdravém životním stylu "Vědět, jak žít" se z 51 žáků naší školy umístila na 1. místě Tereza Brábníková 7.B, na 2. místě Michaela Moudrá 7.A a na 3. místě Nikola Dvořáková 7.A. Tato děvčata utvoří soutěžní družstvo a postupují do okresního kola. Na dalších třech místech se umístili: Barbora Fiderová 7.B, Simona Puškašová 7.A a Jakub Hudec 6.A. Tito žáci budou náhradníky pro další kola soutěže. Gratulujeme a přejeme úspěch v dalším kole.

FLORBAL. V prosinci se naplno rozjel nový ročník "ORION FLORBAL CUPU". Naše škola byla pořadatelem čtyř okrskových skupin všech kategorií a to: mladší žáci a mladší žákyně (6. a 7. třída), starší žáci a žákyně (8. a 9. třída). Z těchto našich čtyř družstev tři postoupila do okresních finále. Nepostoupili pouze mladší žáci.
V lednu probíhala okresní finále, z nichž vždy první dvě družstva postoupila do krajského finále. Starší žáci a starší žákyně skončili na třetím (nepostupovém) místě, a tak jediným naším postupujícím bylo družstvo mladších žákyň, které obsadilo 2. místo. Postup do krajského finále byl sám o sobě velký úspěch.
V KF naše děvčata narazila na daleko vyspělejší družstvo, přesto podala výkony na hranici svých možností. Jako jediná porazila první dvě družstva (Ostrov, Chodov) a na skóre s dalšími třemi družstvy obsadila 6. místo. To je nejlepší umístění mladších žákyň v kraji v kolektivním sportu v novodobé historii školy. O tento úspěch se zasloužily: brankářky: Natálie Vítková, Kristýna Slaninová, Daniela Šabatová. Hráčky: Denisa Hrušková, Denisa Dufková, Barbora Fiderová, Kristýna Makuková, Denisa Sulejmanová, Darina Kubínová, Eliška Kouřilová, Natálie Lencová, Kateřina Dvořáková, Barbora Bůžková, Michaela Pilařová, Eliška Kučerová a Tereza Brábníková. Gratulujeme!

 

   

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster