Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce října 2012

ZEMĚ POD HIMALÁJEMI - INDIE.

Zajímavý týden prožili žáci  2. stupně ZŠ Truhlářská. Chladné říjnové dny proslunili akcí "Země pod Himalájemi - Indie". Celý týden probíhala zeměpisná soutěž, ve které odpovídali žáci všech tříd na nejrůznější otázky týkající se Indie a života v této vzdálené zemi. Slavnostní vyhodnocení soutěže proběhlo 17. října ve vestibulu školy. Vítězné třídy si jako cenu odnesly dorty ozdobené mapou Indie z marcipánu (které sami vyrobily naše paní učitelky Šantorová a Gavlasová). V pátek byla akce zakončena besedami s návštěvníky z Indie. Děkujeme organizátorce soutěže p. Vieroslavě Gavlasové a všem vyučujícím, kteří se na "Indickém týdnu podíleli". Děkujeme Magistrátu města za finanční podporu tohoto projektu. Nahlédněte do fotogalerie.

 

O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE.

Dne 4. října se konala sportovně vědomostní soutěž O POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE. Za 9. ročníky nás reprezentovala družstvo ve složení Gogová Štěpánka, Prokopová Zdeňka, Horváth Filip a Hoch Miloslav. Za 5. ročníky nás reprezentovali Slívová Štěpánka, Licová Melinda, Strejček Stanislav a Hackl Miroslav. Závod se konal v Tuhnickém lese, kde během hry žáci plnili vědomostní a praktické úkoly. Starší žáci měli trasu 5 km, mladší 3 km dlouhou. Družstvo starších žáků skončilo na 6. místě a mladších žáků na 2. místě. Děkujeme za reprezentaci školy.

 

Vycházka Karlovy Vary

Dne 11.10 2012 se žáci třídy IV. A v rámci projektu Poznáváme naše město vydali na vlastivědnou procházku lázeňskou částí Karlových Varů. Cesta vedla od Imperiálu, kam jsme přijeli ze Staré Role autobusem č. 13, k nejvýznamnějším pozoruhodnostem města, u nichž jsme se zastavili a pověděli si několik zajímavostí z historie i současnosti. Byly to např. hotel Pupp, Městské divadlo, Mlýnská kolonáda, kostel sv. Maří Magdalény aj. U Vřídla si žáci zahráli na skutečné lázeňské hosty, popíjeli vodu z léčivých pramenů a na každého zde čekala sladká odměna v podobě typické karlovarské oplatky. Na závěr soutěžili účastníci vycházky ve vědomostním kvízu. Žáci si pochvalovali nezvyklý zážitek a těšili se i pohledem na pestrobarevnou kulisu podzimu, jež byla během našeho putování nepřehlédnutelná.

 


 

   

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster