Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce listopadu 2011

 

 

FOTOGALERIE Z AKCE MARTIN NA BÍLÉM KONI

 
ADVENT V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ

Dne 24.11. navštívila třída 3.A Městskou knihovnu v Karlových Varech. Děti strávily příjemné chvíle povídáním o adventu, zazpívaly si vánoční píseň a také si zasoutěžily ve dvojicích. Za své úsilí si zasloužily drobné ceny. Třídní učitelka Jitka Stryková

 SOUTĚŽ O NEJKRÁSNĚJŠÍ OZDOBU

 

Žáci 2.stupně školy se zapojili do soutěžě "O nejkrásnější vánoční ozdobu", kterou vyhlásilo Producentské centrum Profil Mariánské Lázně. Nejkrásnější ozdoby budou vyhodnoceny odbornou komisí a poté budou zdobit stromy dětí v městech České republiky, dětské domovy a ústavy sociální péče po celé republice. Některé z prací budou věnovány představitelům katolické církce a významným umělcům.

Do soutěže byly zaslány práce třídy 7.A, 8.A a 9.A a vy se na jejich vánoční ozdoby můžete podívat na přiložených fotografiích.
J.Miličová

 


 

NÁVŠTĚVA Ú.P.

Počátkem listopadu navštívili žáci 9.ročníků Úřad práce. Pracovnice velice ochotně seznámila žáky s dalšími možnostmi studia i se situací, pokud se na školu nedostanou. Žáci si také odnesli materiály o středních školách, kde se dozvědí vše o počtech přijímaných, studijních předmětech i možnostech dalšího uplatnění.
J.Miličová

 


 

divadelní představení

Dne 1.11. 2011 se uskutečnilo pro vybrané žáky 2.stupně školy divadelní představení v kině Čas nazvané "Vývoj divadla". Žáci se vtipnou formou seznámili s divadlem v období gotiky, renesance a baroka a někteří se přímo stali aktéry divadelní hry Romeo a Julie. Představení mělo velký úspěch a všichni se budeme těšit na další podobná představení.
J.Miličová

 


 

Halový fotbal

Dne    14.11. pořádala naše škola okresní finále v halovém fotbalu, kterého se zúčastnili vítězové okresních skupin: ZŠ Moskevská, Gymnázium Ostrov, ZŠ Toužim a naše škola. Vítězem okresu se stala suveréně naše škola, když vyhrála všechna tři utkání se ziskem 9 bodů a skórem 21:8. O dalším pořadí rozhodovalo skóre, neboť všechna tři družstva získala 3 body. Druhé místo obsadila ZŠ Toužim (-3), třetí ZŠ Moskevská (-4) a na čtvrtém místě skončil Gymnázium Ostrov (-6). První a druhé mužstvo postupuje do krajského finále, které se koná 27. 2. 2012 ve Skalné. Naši školu reprezentovali stejní žáci jako sportovci v okresní kole a pomohl jim R. Kolář. Střelci gólů: Csemer 5, Pfreimer 4, Mestl 4, Huspeka 3, Horváth 3, Gresl 1, Kolář 1. Žákům gratulujeme a držíme palce v dalším sportovním klání.
 

Dne 8. 11. 2011 pořádala ZŠ Libušina skupinu č. 2 okrskového kola v halovém fotbalu. Hrálo se v hale AC Start v Tuhnicích. Zúčastnily se tyto ZŠ: 1. máje, Krušnohorská, Dalovice, Libušina a naše škola. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 7 minut. Vítězem se suveréním způsobem stala naše škola, když její výsledky byly následující: se ZŠ 1. máje 9:0, s Krušnohorskou 2:0, s Libušinkou 5:1 a s Dalovicemi 11:1. Školu reprezentovali: brankáři - M. Mikulášek, R. Žák. Hráči (nastřílené branky) - L. Pfreimer (3), L. Mestl (4), J. Tomášek (1), R. Csemer (7), D. Horváth (5), T. Huspeka (4) a A. Gresl (3). Tím jsme postoupili do okresního finále, které se koná 14. 11. na naší základní škole.

 


 

 

 

   

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster