mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz

Aktuality měsíce května 2011

ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Ve dnech 27.4. - 6.5.2011 vyrazil opět téměř kompletní 1.st. naší školy na velmi oblíbenou školu v přírodě do Střelských Hoštic.I letos nebyla nouze o nové zážitky. Žáci se svými pedagogy a vychovateli prožili Čarodějnický rej i s tradičním pálením čarodějnic, které letos byly polepeny různými bolístkami a trápeními, která spolu s postavičkou shořely, takže je zaručeno, že se všechno smutné našim žáčkům vyhne.Děti zaujala beseda s příslušníky Policie ČR a zejména ukázka činnosti armády ČR. Žáci si prohlédli armádní zbraně,vyzkoušeli vysílačky, maskování,každý si mohl vystřelit z vojenské pušky. Počasí nám sice moc nepřálo,ale i tak si všichni vezeme milé vzpomínky a i přání,abychom se ve Střelských Hošticích za rok opět všichni ve zdraví sešli! Velké poděkování patří všem, kteří se na školandě o děti starali a přispěli tak k jejich pohodě a spokojenosti.

KINDERIÁDA

31.5.2011 se žáci naší školy zúčastnili krajské atletické soutěže "Kinderiáda" v Chodově.Z 35-ti škol vybojovali 14.místo.Závodili v těchto disciplínách: skok z místa, hod plným míčem, skok daleký, hod kroketovým míčkem, běžecká štafeta. Nejlepších výsledků dosáhli:

Jakub Bosáček 9.místo
David Tichota 5. místo
Richard Novotný 11. místo
Anna Turčinová 10.místo

Dalšími reprezentanty byli: Wolfgang Dotzauer, Nikola Svobodová, Vanessa Wagnerová,Ilona Vrzalová

MINIVOLEJBAL.

Okresní kolo minivolejbalu chlapců a dívek proběhlo poslední týden v květnu. Dívky postoupily z 2. místa do krajského finále a chlapci bez boje (OK se zúčastnili pouze dvě mužstva, která automaticky obě postoupila). Krajské kolo se konalo 30. května na ZŠ Poštovní a naši sportovci ve složení Vilim, Latisch, Horváth, Hoch, Kafka a Popelka obsadili stejně jako děvčata 4. místo. Za dívky soutěžila Heyerová, Wiesová, Miličová, Červená a Kubáčová.

Krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů

Ve čtvrtek 19.5. se po vítězství v okresním kole zúčastnila obě družstva krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů. Mladší žáci zastoupeni Terezou Miličovou, Gabrielou Špidrovou, Lukášem Hruštincem a Vladimírem Staňkem vybojovali 2.místo. Vláďa byl nejlepším jednotlivcem soutěže s nejmenším počtem trestných bodů. Družstvo starších žáků ve složení: Tereza Bíšková, Tereza Ztratilová, Tomáš Kafka a Vlastimil Hruška zvítězilo a bude naši školu reprezentovat v celorepubli-kvém finále v Třeboni. Toto družstvo získalo také Pohár hejtmana pro nejlepší družstvo . Všem jmenovaným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme úspěch v dalším kole. Děkujeme paní učitelce Šantorové a Kafkové za vzornou a obětavou přípravu žáků na tuto soutěž.

Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu