Plakát projektu

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz

Aktuality měsíce dubna 2011

Dne 19. 4. se družstvo starších chlapců zúčastnilo okrskového kola ve volejbalu na PČG v K. Varech. Obsadilo 2. místo a postoupilo do okresního kola. To proběhlo 3. 5. na ZŠ JAK K. Vary. Po dvou vítězstvích a dvou porážkách chlapci obsadili krásné 3. místo. Školu reprezentovali: M. Henzl, J. Pajma, R. Csemer, Z. Dvořák, D. Horváth, T. Huspeka, M. Mikulášek, L. Pfreimer a J. Tomášek.

Den 28. 4. byl pro mladé cyklisty z naší školy velmi úspěšný. Ve velké konkurenci se v Soutěži mladých cyklistů obě družstva umístila na prvních pozicích a postupují do krajského kola. Poděkování patří jak soutěžícím: Cingrošové, Miličové, Staňkovi, Hruštincovi, Kafkovi, Horváthovi, Ztratilové a Bíškové, tak i paní učitelce Šantorové a Kafkové, které je v každé volné chvilce na soutěž připravují.

19. 4. proběhla soutěž mladých zdravotníků, kde jsme obsadili velmi pěkná místa. Družstvo ve složení Hruštinec, Staněk, Špidrová, Miličová, Cingrošová v I. kategorii obsadilo 1. místo a postupuje do krajského kola. Družstvo II. kategorie  ve složení Kafka, Horváth, Hruška, Ztratilová a Bíšková se umístili na krásném 2. místě. Všem mladším zachranářům přejeme hodně úspěchů v dalších kolech.

Zveme všechny rodiče žáků 2. stupně dne 12. 5. 2011 od 16:30 do auly v Truhlářské na besedu  "Problematické a agresivní chování žáků". Paní Dr. Zuzana Boušková ve spolupráci s Centrem podpory inkluzivního vzdělávání v Plzni Vám pomůže odhalit problematiku výchovy dospívajícího jedince a rozpoznat známky šikany a patologických jevů. Jedná se již o druhé klubové odpoledne pro rodiče, které by mělo pomoci zkvalitnit spolupráci školy a rodiny.

.„Děti a zvířátka“

Vystoupení žáků  3.C  u příležitosti  zahájení výstavy výtvarných prací dětí s názvem: „Děti a zvířátka“. V prostorách Městské knihovny v Karlových Varech dne 12.4. 2011.

Krajské finále přehazované

Velký úspěch!

Družstvo žáků pátých ročníků ve složení: Denisa Hrušková, Veronika Sejrková, Kristýna Makuková, Bára Fiderová, Karolína Falářová, Pavel Brůža, Karel Kostolecký, Jakub Bosáček, Štěpán Sojma a Štěpán Dubnička vybojovalo

1. Místo v krajském finále přehazované v Sokolově!

Všem děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme!

VOLEJBAL dívky okresní kolo

proběhlo 18. 4. na Gymnáziu v Karlových Varech. Naše družstvo ve složení Klimčáková, Marešová, Šolcová, Chodakovská, Hulová, Pospíšilová, Friedrichová, Luxíková, Nesnídalová a Pakostová obsadilo 2. místo a dívky postoupily do okresního finále, které proběhlo dne 5. 5.na ZŠ JAK K. Vary. Bovovaly ve stejném složení (pouze bez Fridrichové a Pakostové) a obsadily 6. místo. Děkujeme za vzornou reprezentaci.

OKRESNÍ KOLO V BASKETBALU.

V pondělí 4. dubna reprezentovala děvčata 2. stupně naši školu v basketbalu na 1. Českém gymnáziu K. Vary. Děvčata: Prokopová R., Šolcová M., Hriňová S., Klimčáková, Marešová D.(9. A), Nesnídalová, Pakostová J., Fridrichová, Holúsková B., Hulová a Luxíková B.(9. C) vybojovala 3. místo. Předvedla skvělý výkon. Všem patří velká pochvala.
Chlapci 2. stupně ve středu 5. 4. v této soutěži vybojovali 1. místo a zajistili si postup do okresního finále, které proběhne 13. 4. v Nejdku. Držíme palce.

FINÁLE. Basketbalové družstvo chlapců v Nejdku obsadilo krásné 3. místo po velmi velmi dobrém výkonu. Základní pětku hráčů - Pajma - V. Hruška - Dvořák - Huspeka - Tomášek střídali D. Horváth - Slivčák a Henzl.

Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu