Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce února 2011

 


 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISU

Na přelomu února a březne se opět na 1.st. konal turnaj ve stolním tenisu. Zúčastnilo se ho 26 žáků 4. a 5. ročníků.Vítězem se stal Pavel Brůža z 5.A, druhé místo vybojoval Wolf Dotzauer a třetí místo obsadil Jakub Hudec,oba ze třídy 4.A. Děkujeme všem za účast!

 


PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ

V souvislosti se změnou pozice škol v současném systému vzdělávání jsme nabídli rodičům možnost neformálního setkávání na půdě školy nad tématy, které se nám jevily pro veřejnost zajímavé. K ověření zájmu ze strany rodičovské veřejnosti jsme použili dotazníkové šetření. S výsledky si Vás dovolujeme nyní seznámit. Zájem rodičů nás mile překvapil a proto jsme uspořádali první setkání s besedou na téma "Jak zajistit kvalitní domácí přípravu , jak se učit", které bylo ze strany všech zúčastněných kladně hodnoceno.

Dotazník1

Dotazník2

 

Hry a klamy - poznej se

V posledním únorovém týdnu naši žáci 4. a 5.tříd postupně navštívili výstavu v Muzeu Karlovy Vary nazvanou Hry a klamy - poznej se.Zábavné exponáty dětem názorně vysvětlily svět přírodních věd v duchu myšlenky J.A.Komenského - Škola hrou.Exponáty byly zapůjčeny ze zábavně naučného centra IQpark Liberec a obsahovaly různé hlavolamy,kvízy,hádanky,skládačky a optické klamy,které v dětech aktivovaly hravost a tvořivost. Žáci si prověřili své smysly, změřili rychost svých reakcí a pohráli si v duchu: Dotýkati se exponátů přikázáno!

 

KRAJSKÉ FINÁLE VE FLORBALU

Dne 23. 2. se naše družstvo v halovém fotbalu zúčastnilo krajského finále ve Skalné, do kterého postoupilo 6 nejlepších družstev Karlovarského kraje. Po velmi dobrém výkonu jsme obsadili 2. místo, když jsme ve finále prohráli se ZŠ Sokolov  až na pokutové kopy 5:6. Finále skončilo 2:2. Nejlepším střelcem (8 gólů) i hráčem byl vyhodnocen náš hráč Jakub Pajma. Byli jsme kousek od největšího úspěchu školy v tomto sportovním odvětví. Školu reprezentovali: J.Hájek, D. Horváth, R. Csemer, L. Pfreimer, J. Tomášek, M. Henzl, D. Hušek,F. Lulák, J. Pajma. M. Řezáč, D. Schönwälder, L. Sličák.

 

 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster