Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce června 2010


KARLOVARSKÝ KARNEVAL

3. ročník. Naše škola, žáci 1. i 2. stupně, se pod vedením dobrovolných pedagogů a za finanční podpory Magistrátu města K. Vary připravovali 3 týdny na velkolepou akci, která vyvrcholila průvodem masek 13. června v odpoledních hodinách z Rybář. Žáci zvolili téma představitelů dětských a filmových hrdinů jako "Srdcová královna, Kloboučník, Bílá královna z filmu Alenka v říši divů, Morticie z Edemsovy rodiny, Robin Hood, Sněhurka, Saxana, Pipi, Vřískot, kankánová tanečnice, princezny, zvířátka z pohádek. Trasou přes centrum města až k divadlu a zpět do Smetanových sadům se všichni účastníci ukázali celému městu i jejich lázeňským hostům. Akce byla zakončena vyhlášením krále a královny masek, kdy nám udělala radost Srdcová královna, která získala toto ocenění. Akce se magistrátu města vydařila i s doprovodnými programy. Všechny masky z řad zástupců základních škol byly perfektně vypracované a sklidily i pochvalu od primátora města. Děkujeme paní učitelce Šantorové, Strykové a Vadovičové, které se dětem maximálně při přípravě věnovaly. První fotky můžete shlédnout na: http://www.mproduction.cz/karneval/fotogalerie.html a v dalších dnech i v naší fotogalerii.


Zahraniční sportovně-relaxační zájezd do Španělska.

 Ve dnech 28. 5. – 6.6. 2010 odjelo 12 děvčat (žákyň sportovních tříd) na sportovně-relaxační pobyt na nádherné místo Peniscola ve Španělsku. Tam pod vedením paní učitelky Pávkové provozovaly sportovní činnosti – zejména jízdu na kolečkových bruslích, plavání v moři i v bazénu, volejbal, paintball apod. Nejenže díky příznivému počasí mohly všechny činnosti provozovat pod horkým španělským sluncem, ale zároveň poznávaly i mentalitu jiných národů, ochutnaly místní speciality, seznámily se s místní faunou a flórou, historií Peniscoly a okolí a navíc věnovaly jeden den prohlídce historické Valencie. Výlet byl určitě pro všechny zúčastněné přínosem a určitě v nich zanechá nezapomenutelné zážitky.


MDD - aneb konečně máme všichni svátek

V blížícím se čase Mezinárodního dne dětí uspořádala školní družina pro své žáky sportovně zabávné odpoledne, plné soutěží a dárečků. Žáci rozděleni do čtyř družstev soutěžili, silně povzbuzováni svými vedoucími družstev, o sladké odměny. Sladké odměny za sportovní výkony byly po skončení akce rozdány a všichni byli velmi nadšeni.


Hudební nástroje očima dětí

Dne 30.4.2010 skončila výstava v Krajské knihovně - Hudební nástroje očima dětí. Body udělené vystaveným dílkům byly sečteny a ceny pro třídy nejlepších děl rozděleny. Nejvíce bodů získaly práce žáků 5.B, na druhém místě se umístily práce žáků 4.B a na třetím místě skončily dílka školní družiny.


  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster