Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce května 2010


 

Bezpečně na prázdniny !!!!!!

V měsíci květnu se uskutečnila beseda pro žáky školní družiny, ve spolupráci s městskou policií a policí ČR. Děti si na vyprávěném příběhu ukazovaly správné chování v silničním provozu, ať už jako chodci či jako cyklisté.


DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ.

   Ve čtvrtek jsme se zúčastnili krajského kola této soutěže. V kategorii mladších žáků nás reprezentovali: B. Kubíková, K. Dubničková, T. Kafka, F. Horváth. Ve starší kategorii A. Gogová, M. Šolcová, Š. Přibyl a V. Hruška. Obě drUžstva zvítězila a postupují do celorepublikového kola, které se koná 15. - 17. 6. ve Štenberku u Olomouce. Naši žáci zvítězili i v soutěži jedntlivců, a to Kateřina Dubničková, Tomáš Kafka, Adéla Gogová a Vlastimil Hruška. BLAHOPŘEJEME A DĚKUJEME ZA ÚSPĚŠNOU REPREZENTACI NAŠÍ ŠKOLY.


KVALIFIKACE MISTROVSTVÍ EVROPY ŽEN VE VOLEJBALU.

 Naši žáci mají možnost využít volné vstupenky na dvojzápasy ve volejbalu žen ve dnech 21. - 23. 5. v KV Aréně. Děkujeme Volejbalovému svazu K. Vary za tuto možnost.


Turnaj v minikopané

Na turnaji v minikopané,které se konalo v polovině května,uspěli naši # třeťáci,kteří se po vyhraném okrskovém kole umístili v kole krajském na krásném # třetím místě.Přivezli si bronzové medaile a naši sbírku pohárů rozšířili o # další.Moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy těmto fotbalistům:

3.A -Stefanovič,Dotzauer,Kapr,Hudec,Borový,Čižnár

3.B- Kvaššay,Kollarik,Hejl,Vintrich,Peteřík

Dobrou trenérskou práci odvedl pan Petr Štěpánek.


POHÁR ROZHLASU. Okresní finále se konalo ve dnech 17. - 18. 5. V pondělí závodila v atletice starší kategorie a v úterý mladší. Starší žákyně Kaasová, Pařilová, Viglavská, Wehlová, Vintrichová, Hriňová, Heroldová, Gogová, Šolcová se umístily až na 11. místě. Starší žáci Šebek, Matlas, Ondráček, Mrňka, Svoboda, Atanasov, Pajma, Slivčák a Salcman obsadili 9. místo. Mladší žákyně ve složení Pekárková, Ztratilová, Bíšková, Prokopová, Zemacová, Žigarová, Heyerová, Prokopchuk, Heráková, Prokopová, Kubíková obsadily 8. místo. Mladší žáci si vybojovali 5. místo. Soutěžili tito: Csemer, Gresl, Huspeka, Horváth, Hájek, Rejnart, Mikulčák, Žemlička.


VOSKOVEC A WERICH

Dnes měli žáci 2. stupně možnost shlédnout hudební pořad "Ježek", kde zazněly písně Voskovce a Wericha, proložené povídáním z této doby. Pořad byl vydařený, škoda jen, že několik žáků, kterým je zřejmě kultura cizí, ostatní nevhodně vyrušovali.


OKRESNÍ FINÁLE VE VOLEJBALU 11. a 12. 5.

 Chlapům se podařilo vybojovat 2. místo a tím si zajistili postup do krajského finále. I dívkám se vedlo dobře, umístily se na 3. místě.Školu reprezentovali tito žáci a žákyně: Matlas, Atanasov, Ondráček, Svoboda, Šebek, Pajma, Hezl, Wehlová, Heroldová, Viglavská, Šolcová, Klimčáková, Marešová, Cjodakovská, Hriňová a Pakostová.


VOLEJBAL.

 Okresního kola skupiny č. 2 se zúčastnili 5. května chlapci i dívky naší školy. Chlapci ve složení Mrňka, Matlas, Ondráček, Svoboda, Atanasov, Slivčák, Pajma a Henzl si vybojovali 1. místo a děvčata Wehlová, Herolodová, Hanková, Marešová, Šolcová, Mundilová, Klimčáková, Chodakovská skončili na krásném 2. místě. Obě mužstva postupují do finále okresního okresu "A".

 


 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster