Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce října 2009

Školní družina ve spolupráci s Městskou knihovnou ve Staré Roli pořádá 6. 11. od 13:30 besedu s ilustrátorem dětských knížek Adolfem Dufkem v prostorách budovy 2. stupně.


Koncem měsíce září vyjeli žáci 8. A s paní učitelkou J. Šantorovou na ADAPTAČNÍ ZTMELOVACÍ POBYT DO NOVÉHO MĚSTA. Celý týden, každou minutu žáci se zástupci organizace Krebul spolupracovali při různorodých aktivitách zaměřených na vztahy mezi žáky, v kolektivu. Poznávali povahy, vlastnosti svých spolužáků. Z dopisů žáků je patrno, že tento projekt byl vynikajícím nápadem paní učitelky, jak ještě více ztmelit kolektiv a najít v něm nové nepoznané. Fotogalerie tomu nasvědčuje.


MÓDNÍ PŘEHLÍDKA - TESCO. Modelingový kroužek zahájil školní rok prvním úspěšným vystoupením. Naše malé modelky a modelové předvedli po boku ostřílených profesionálů stejně kvalitní výkon, za což byli odměněni silným potleskem všech přítomných diváků. Proto všem našim dětem patří velké poděkování za jejich odvahu a reprezentaci školy. Děkujeme Pavlíkovi Brůžovi, Matějovi Řezáčovi, Mírovi Terkelovi, Báře Fiderové, Natálii Stankovičové, Kamilce Terkelové, Simonce Matysové, Pavlínce Masilové a jejich náhradníkům.


Od dnešního dne tj. 19. 10. se budou žáci 1. stupně cítit bezpečněji při přechodu komunikací a pohybu v dopravním prostoru. Firma NOVATO - zelená pro opravu a údržbu darovala škole bezpečnostní vesty, které obdrží všechna oddělení školní družiny a třídní učitelé pro svoji třídu. Děkujeme


BESEDA O BÁJNÝCH BYTOSTECH. Žáci školní družiny mají možnost si popovídat při besedě začátkem měsíce listopadu s panem PhDr. Stanislavem Burochovičem o bájných bytostech Karlovarska.


SOUTĚŽ O PUTOVNÍ POHÁR MP. První říjnový den se naši žáci 2. stupně opět zúčastnili vědomostně-sportovní soutěže "O putovní pohár MP". Byli velice úspěšní a odnesli si "opět" putovní pohár za výhru. Družstvu ve složení Kristýna Pařilová, Lukáš Bažata, Petra Heroldová a Lukáš Ondráček gratulujeme.

 


 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster