Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce června 2009


SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY ŽÁKŮ 9. ROČNÍKŮ. Tak jako každý rok, žáci 9.ročníků slavnostně ukončili školní docházku předáváním vysvědčení již ve čtvrtek 25. 6. v aule školy. Rozloučili se se svými učiteli a všemi, kteří je provázeli školními roky. Přejeme jim šťastné vykročení do studentského i soukromého života. Fotogalerie


MEMIRIÁL "MARKA A TOMÁŠE". Na počest zesnulých spolužáků jsme uspořádali sportovní dny žáků 2. stupně ve dnech 18. a 19. června. Proběhly zápasy v přehazované, volejbalu a fotbalu. 22. června se uskutečnily semifinálové a finálové zápasy ve fotbalu. V tento den, kdy  proběhlo slavnostní závěrečné ukončení s vyhlášením výsledků a vyhlášení nejlepšího sportovce roku, nás navštívili i rodiče Marka a Tomáše. Mezi nejlepší sportovce šk. roku 08-09 patří: Martina Jindrová, Petra Wintrichová a Petra Heroldová, z chlapců pak Dominik Pahr, Josef Matouš a Jan Černý. Odměny a krásné ceny sponzorovalo SRPŠ při ZŠ.


Návštěva hvězdárny. 18.6.2009 se 5.A vypravila na hvězdárnu. Zde jim pan ředitel Miroslav Spurný objasnil některé záhady naší Sluneční soustavy,velmi poutavě jim vyprávěl o Slunci, Měsíci, planetách, planetkách a jiných tělesech ve Vesmíru. Program byl proložen soutěžemi. Na závěr se děti mohly vyfotografovat celooblohovou kamerou, která v letech 1950 -1980 sloužila jako součást bolidové sítě k zachytávání meteoritů.


Návštěva hvězdárny. V pátek 12.6. navštívily děti ze 3 oddělení školní družiny hvězdárnu v Karlových Varech. Zúčastnili se prohlídky a programu věnovanému naší sluneční soustavě.


CHARITATIVNÍ AKCE. Dne 11.6. dívky z dětského modelingu reprezentovaly naší školu na akci Magistrátu města Karlovy Vary, která  byla pořádána pro občany se zdravotním postižením. I ve velmi špatném počasí se snažily podat co nejlepší výkony a předvedly krásnou módní přehlídku, která měla velký úspěch. Všechny si zaslouží poděkování. Rovněž děkujeme rodičům a kolegyním z 1. stupně za skvělou pomoc při uskutečňování tohoto vystoupení.

 


SPORTOVNÍ DEN S MĚSTSKOU POLICIÍ proběhl 10. června a naši žáci se ho také zúčastnili. Bodovali ve všech kategoriích. Chlapci 9. ročníků R. Třeštík, Marek Pospíšil, P. Jandl, M. Kašperák a Michal Pospíšil si za 1. místo ve fotbalu přivezli zlatý pohár. I děvčata z 8. ročníků P. Vintrichová, K. Wehlová, D. Hanková, J. Kaasová, V. Viglavská a K. Pařilová nezůstala pozadu a také si přivezla zlatý pohár za 1. místo ve volejbalu. Za tenis ve smíšené čtyřhře získali M. Šebek s P. Heroldovou 2. místo. Také malí žáčci z 5. ročníků J. Rejnart, T. Makuka, K. Dubničková a V. Horáková si přivezli diplom za 2. místo ve víceboji. Paní učitelka Gavlasová, která s žáky strávila dopoledne plné sportovních soutěží, všechny zúčastněné chválí a děkuje za příkladnou reprezentaci školy.


Koncert fléten a sborového zpěvu ve Staré Roli. Mladí muzikanti z kroužku zobcových fléten a sborového zpěvu ze ZŠ Truhlářská  vystoupili  5.6.2009  v Mš  Truhlářská pod vedením p.uč. E. Mokré dipl.um. Tento koncert byl úspěšný a děti v Mš zaujal. Těšíme se na další spolupráci v příštím školním roce.


Cvičný požární poplach. Ve středu 3. června proběhl na obou budovách školy cvičný požární poplach. Vždy na konci roku ověřujeme rychlost evakuace budovy, využití správných únikových prostor a reakci na sirénu při možném vzniku požáru. Žáčkům z 1. stupně se podařilo opustit budovu do 3 minut a 6 vteřin a žákům 2. stupně za 2 minuty a 10 vteřin. Následně proběhla ukázka požární techniky Karlovarského požárního sboru.


Rockový koncert k MDD. Již třetím rokem měli žáci 2. stupně 1. 6. možnost shlédnout hudební koncert rockové skupiny Coda, který jim byl částečně věnován jako dárek k jejich dni dětí.


 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster