Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce dubna  2009


Včera 29. 4. se konalo okresní kolo sportovně vědomostní Dopravní soutěže mladých cyklistů. Družstvo I. kategorie ve složení Lucie Chodakovská, Tereza Bíšková, Martin Kraus a Václav Červenka ze 6. A i družstvo II. kategorie v zastoupení Adély Gogové, 8. a, Magdaleny Šolcové, Adama Dvořáka a Ondřeje Maleny ze 7. A s přehledem zvítězilo a tím si žáci zajistili postup do krajského kola. Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

 


Žáci 2. stupně se zapojili do výtvarné soutěže  "O trutnovského draka". Krásnou 1. cenu získal  Vilém Bulka, 9.B a čestné uznání dostává Romana Novotná, 8. A. Blahopřejeme. Vítězové si vyzvednou hodnocené ceny na Trutnovských slavnostech 9. května a jejich práce jsou vystaveny na trutnovské radnici. Nahlédněte na krásné práce dětí do fotogalerie.CHARITATIVNÍ  VELIKONOČNÍ VYSTOUPENÍ.
Dne 15. dubna žáci předškolní třídy, 1.C a 3 A, 3. B potěšili srdíčka dědečků a babiček z Farní charity ve Staré Roli. Ti nejmenší si připravili krásné hudebně recitační pásmo. Dívky ze třetích tříd se představily s dětským modelingem. V období velikonočních svátků se utvořila krásná radostná atmosféra. Pásmo připravily paní učitelky K.Šnajdrová, L.Rajzlová a A.Linhartová.


Okresní soutěž hlídek mladých zdravotníků proběhla 8. dubna v ZŠ Tuhnice. Za naši školu soutěžili v mladší kategorii  žáci 1. stupně: Dmitrij Sojma, Kateřina Dubničková, Jana Fialová, Lucie  Nová a Kateřina Tomšová. Za starší kategorii soutěžili žáci 2. stupně: Adéla Gogová, Petra Otýsová, Kristýna Pařilová, Magdaléna Šolcová a Pavlína Vlasatá. Mladí zdravotníci prokázali svoje znalosti v praktickém provedení první pomoci s použitím standartního zdravotnického materiálu, v obvazové technice a přepravě postižených. Jejich znalosti byly ohodnoceny výhrou nejvyšší. Obě družstva postupují do krajského kola. Děkujeme jim za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme jim úspěchy v dalším kole.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster