Plakát projektu

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz

Aktuality měsíce dubna 2008

7. května proběhlo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. V I. kategorii reprezentovali naši školu Ondra Malena, Adam Dvořák, Magda Šolcová ze 6. A a Pavla Vlasatá ze 6. B. Ve své kategorii zvítězili a Magda byla vyhlášena nejlepší dívkou soutěže v I. kat. V II. kategorii se na 1. místě umístilo také družstvo naší školy s žáky Vlastou Hruškou ze 6. A, Štěpánem Přibylem ze 7. A, Adélou Gogovou ze 7. A a Petrou Heroldovou ze 7.B. Vlasta a Adéla byli navíc nejlepšími jednotlivci II. kategorie. Všem blahopřejeme a držíme palce do krajského kola.

V rámci akce "650. výročí založení města Karlovy Vary" proběhla beseda se sportovními osobnostmi města minulosti a současnosti, kteří měli nebo mají vztah ke Staré Roli nebo naší škole. Žáci sportovních tříd měli možnost si popovídat a vyslechnout fotbalové trenéry - Antonína Honomichla a Jaroslava Janouška, bývalou basketbalovou reprezentantku Zdenu Mottlovou (roz. Helínskou), fotbalisty Karla Tichotu a Jana Drahoše, hokejistu Jana Košťála a šermířku Lucii Hornovou. Největší zájem byl o čerstvého vícemistra ČR v ledním hokeji Jana Košťála (bývalého žáka naší školy), který se po besedě většině žákům a hlavně žákyním velice ochotně podepsal.

Naši páťáci se opět zúčastnili dubnového sportovního turnaje v minibasketbalu. Žákyně Chodakovská, Pekárková, Vondrovicová, Hruboňová, Svobodová, Horňáková, Zemanová, Bíšková, Ztratilová a Vojtková obsadily v okresním kole 3. místo a naši žáci Hartmann, Laboderec, Bašek, Mašek, Červenka, Černý, Viktorín, Januš, Marták a Moskovič postoupili z prvního místa v okresním kole do okresního finále, ve kterém skončili na 3. místě. Děkujeme za dobrou reprezentaci školy!

Jako každý rok se v měsících březnu a dubnu konal na 1. st. turnaj ve stolním tenisu. Zúčastnilo se ho 40 žáků a žákyň čtvrtých a pátých ročníků.
Po tuhých vyřazovacích bojích se na 1. místě umístil Míra Kapr, na 2. místě Zdeněk Dvořák, na 3. místě Tomáš Beck. Všichni jmenovaní jsou ze třídy 5.B a mohou se těšit na pěkné ocenění. Všem zúčastněným žákům děkujeme za sportovní nasazení!

Vyhlášení soutěže o nejlepší karnevalový plakát. Porota ve složení dětí 1. stupně, ZŘŠ, VP, MP a vedoucí jídelny měla velmi těžké rozhodování.
Na 1. místě se umístila 6.A, na 2.místě 6.C a 3.místo obsadila 9.A.

Všechny plakáty je možno shlédnout v atriu školy. Za radu školy M.Kafková

Žáci našich pátých tříd dosáhli velkého úspěchu v turnaji ve vybíjené. 11.3. vyhráli okresní kolo v otevřené kategorii, 17.3. svůj úspěch zopakovali a postoupili do krajského finále, kde obsadili krásné druhé místo. Velké poděkování za úspěšnou reprezentaci školy patří těmto žákům: Lucii Chodakovské, Davidu Horváthovi, Aleši Maškovi,Martinu Havlíčkovi, Davidu Hartmannovi, Davidu hermanovi, Vladislavu Nestlovi, Matěji Mikuláškovi, Zdeňku Dvořákovi, Tomáši Labodercovi, Tomáši Beckovi, Karlu Baškovi.

Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu