Plakát projektu

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz

Aktuality měsíce března 2008

LUCKA HORNOVÁ, žákyně 7.A. Víme, že je Lucka velmi šikovná a dosahuje vždy  skvělých výsledků ve sportovním odvětví šerm-kord a my vám o nich napíšeme. Od roku 2006 dosahuje skvělých výsledků: stala se vítězkou českého poháru a mistrem republiky 06/07 jako mladší žačka. Je mistryní republiky 2007. Ve starší kategorii kadetka obsadila 3. místo v celkovém pořadí za rok 2007. Letos již stihla získat 2. místo v Evropském poháru v Polsku. Získala ocenění nejlepšího sportovce kraje a Sportovní unie 2007. Před pár dny v Praze na CUPu 2008 si vybojovala 2. místo v kat. kadetky a 1. místo v kat. žačky. A dokonce v dubnu odletí na Mistrovství světa kadetek do Itálie. Držme ji palce, ať si přiveze i odtud ocenění. Třídní učitelka paní Pěknicová blahopřeje k dosaženým výsledkům a drží palce při dalších sportovních utkáních.

BASKETBAL.
V okresním kole skupiny "A" chlapci 2. stupně obsadili 3. místo a děvčata 5. místo. Děvčata: J. Viktorová, M. Forhayová, L. Trefilová, S. Nosková, N. Dobrá, P. Kollariková, D. Mrnuštíková, J. Mistrová, K. Rebrošová a P. Brejchová. Chlapci: M. Falář, M. Hušek, J. Korb, V. Světlík, A. Vecka, J. Máj, R. Hejna, R. Eisenhammer, J. Matouš, D. Pahr a R. Třeštík.

Dne 18. 3. dosáhli žáci naší školy vynikajícího úspěchu v soutěži v okresní soutěži "Mladý zdravotník", kde za 1. stupeň ve složení R. Čiviš, L. Nová, K. Křížová, V. Horáková, K. Tomšová a D. Volfová obsadili 2. místo. Žáci 2. stupně v soutěži dosáhli na nejvyšší metu a získali krásné 1. místo. Pochvalu si zaslouží M. Šolcová, V. Hruška, A. Gogová, Š. Trappová, K. Pařilová a Š. Přibyl.

SUDOKU. 18. března proběhla matematická soutěž SUDOKU. Za naší školu šli štěstí zkusit žáci 2. stupně Müllerová Petra (8.A), která si vybojovala 3. místo, Panochová Nikola obsadila 2. příčku(8.B), Viktorová Jana (9.B), obsadila krásné 1. místo a Falář Michal (9.C) se umístil na 6. místě. Gratulujeme.

KARNEVALOVÁ SHOW pro 1.stupeň se bude konat 28.3.2008. Všichni jste srdečně zváni. Vstupné je dobrá nálada. Školní rada se těší na krásné masky, které se ocení.

FLORBAL hoši. V pátek 7. března  naši chlapci v Praze bojovali o postup do republikového finále. V zápase s Ústím nad Labem vyhráli 3:2, ale s Prahou 11 zápas prohráli 2:3. Přestože se dostali v této soutěži daleko na postup jim to nestačilo. Skončili na druhém místě. Nejlepší hráči: Svoboda, Hušek, Falář.

Soutěže „O nejsympatičtější třídu prvňáčků“, která proběhla na území Chebska a Karlovarska se zúčastnili i naši žáci. Výsledky umístění si mohli rodiče přečíst v karlovarském „Žurnálu“. V konkurenci 18. tříd se dvě třídy umístily do 8. místa. Všechny třídy obdržely sladkou odměnu a finanční částku na nákup potřeb či sladkostí pro děti.

Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu