Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce prosince 2007

Dne 18.12. školní rada pořádala vánoční besídku pro žáky 1. stupně, která byla plná básniček, tance a vánočních koled. Největším překvapením byl pro prvňáčky příjezd Ježíška, kterému do ouška povídali svá přání. Odměnou pro všechny bylo plno sladkostí. Poděkování patří všem, kteří se podíleli na této akci.

Fotogalerie bude aktualizována


Adventní čas na 1. stupni naší školy vyvrcholil několika velmi podařenými akcemi. Naši malí předškoláčci udělali svým vystoupením s vánoční hrou radost nejen dětem z mateřských škol, ale také našim seniorům ve farní charitě. 18.12. pro zdejší klienty sehráli svou pečlivě nastudovanou hru, se kterou je velmi potěšili. Velký dík patří paní učitelkám Lence Krajsové a Lucii Rajzlové.

Fotogalerie bude aktualizována


19.12. se na 1. stupni uskutečnil Den otevřených dveří. Děti si samy mohly vybrat, který předmět ten den navštíví. Mohly si zahrát divadlo, vystřihnout vánoční hvězdu, upéct cukroví, zazpívat koledy či se poučit o tom, jak vánoce slaví v anglických zemích. Odpoledne byla pro děti i rodiče připravena prohlídka činnosti školní družiny a školního klubu. Vše vyvrcholilo prodejní výstavou v prostorách školy. Výtěžek poputuje na konto Stonožka a uděláme tak v předvánočním čase radost i méně šťastným dětem v rozvojových zemích.

Fotogalerie bude aktualizována


Dne 7. 12. se zúčastnili žáci 1. stupně Aleš Zvonař, Aleš Mašek, Václav Červenka a David Hartman okresního kola šachové soutěže a obsadili hezké 3. místo. Gratulujeme.

SPOLUPRÁCE S RODIČI.
Děkujeme našim skvělým a úžasným maminkám, babičkám a tatínkům, kteří nám v letošním roce hodně pomáhají v naší školní výuce. Paní Plzáková, Tichávková, Pilná, babičky K.Falářové a D.Vokounové, pan Mašek, Hnojský, Brůža s námi pravidelně jezdí na bruslení. P.Plzáková vymyslela nádherné dárečky pro charitativní vánoční akci, postarala se i o veškerý materiál a spolu s p. Tichávkovou a Pilnou s námi celé páteční dopoledne vyráběly překrásné panenky a panáčky. V pondělí jsme zase společně pekly cukroví na závěrečnou školní výstavu. A my všem těm našim zlatíčkům moc a moc děkujeme. Třída 2.A. 


Ve středu 5. prosince se konalo školní kolo žáků 8. a 9. ročníků v "sudoku". S přehledem zvítězila Nikola Panochová z 8. B, na druhém místě se umístila Jana Viktorová z 9. B a třetí místo  obsadili Petra Müllerová z 8. A a Michal Falář z 9. C. Tito žáci postupují do oblastního kola, které proběhne 14. 12. v Ostrově.


V pátek 30. listopadu navštívil naši školu Vedoucí protokolu prezidenta republiky pan Jindřich Forejt. Zajímal se o úspěchy žáků, navštívil třídy 8. A a 9. A a pozval 10 nejlepších žáků naší školy na Pražský hrad. V závěru letošního školního roku tedy uvidí prostory hradu, které nejsou turistům přístupné ti, kteří dosáhnou úspěchů v soutěžích a mají velmi dobré výsledky v některých předmětech. Budeš mezi nimi i ty?


Ve čtvrtek 29.11.2007 proběhla v bývalé školní jídelně adventní slavnost, při které žáci přípravných tříd společně s dětmi z MŠ Fibichova rozsvítili adventní spirálu. Zazpívali si při tom písně Byla cesta, byla ušlapaná a Když panna Maria po světě chodila.

>> FOTOGALERIE ZDE <<
 


Žáci 1. stupně naší školy se v letošním roce zúčastnili soutěže o NEJHEZČÍ HRAČKU pořádanou ve spolupráci s mezinárodní humanitární organizací STONOŽKA. V tomto roce se sešlo 137 hraček, které byly vyhodnoceny odbornou porotou. S radostí oznamujeme, že naši žáci byli velmi úspěšní a získali hned dvě ocenění v první kategorii.
Na 1. místě se umístila KAMILA MARONKOVÁ z 1.A s hračkou Koník a 2. místo získal PAVLÍK BRŮŽA z 2.A s hračkou Žížalí rodinka.Oba ocenění za svou práci dostali pěkné odměny.Blahopřejeme a děkujeme i všem dalším dětem, které hračky společně se svými rodiči vyráběly.Finanční výtěžek a hračky z celé akce přinesou užitek i radost.
 

>> FOTOGALERIE ZDE <<
 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster