Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce listopadu 2007

STOLNÍ TENIS. Naše děvčata si vedle v Lubech u Chebu velmi dobře. Podařilo se jim obsadit 4. místo v krajském kole. Chválíme Petru Heroldovou 7. B, Míšu Mundilovou 6. C a Magdalenu Šolcovou 6.A. Je to poprvé, kdy  mladší dívky postoupily do krajského kola.


STOLNÍ TENIS. Dívky si vedly lépe než naši chlapci. Mladší dívky (Heroldová, Mundilová a Šolcová) skončily na 2. místě a zajistily si tak postup do krajského finále. Starší dívky dosáhly jen  7. - 8. místo ve složení Čáhová, Levová a Nosková.


Blíží se doba vánoční a s ní i rozhodování, jak tento rok vyzdobit naší školu či náš domov. S tímto problémem přišli žákům 1. stupně pomoci lidé, kteří vyrábějí nádherné ozdoby z netradičních a ekologických materiálů. Žáci shlédli spoustu nápadů a námětů pro svoji tvořivou práci a určitě si nějaký realizují.


Víte, na jaký odpad je zelený, červený, bílý či hnědý kontejner? Žáci našeho prvního stupně již ano. Pomohla jim s tím beseda o správném třídění odpadu, která se uskutečnila 9.11. Děti si samy mohly vyzkoušet, zda by daný odpad správně umístily do barevného kontejneru. Většina uspěla, takže se i tímto zaslouží o ochranu životního prostředí.


Zde naleznete pár fotografií z velmi vydařené akce „Vítání Martina na bílém koni“. Děkujeme pořadatelům, ale i všem, kteří přišli s námi přivítat zimu.

   

   
 


STOLNÍ TENIS. Včera 13. 11. se chlapci 2. stupně zúčastnili okresního kola ve stolním tenise. Mladší žáci ( Svoboda, Pajma, Atanasov a Chodakovský) skončili na 3. místě ve skupině a starší žáci (Světlík, Falář, Palivec a Korb) na 4. místě.


PODZIMNÍ PROJEKT - 2.A. Barevnou podzimní atmosféru prožíváme ve výuce již třetí měsíc, kdy si formou soutěží, her a skupinových prací snažíme nejen vyzdobit svojí třídu, ale zároveň se naučit probíranou školní látku. Nejraději máme hru na učitele, kdy si sami řídíme a hodnotíme výuku v jednotlivých předmětech, "Křeslo pro hosta", kde se navzájem zkoušíme a různé formy soutěží. Součástí projektu je i listopadový lampiónový pochod naší školy, jehož se s chutí zúčastníme.
 

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster