Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce října 2007

STONOŽKA - DĚTI DĚTEM. Obrovské poděkování si zaslouží třídy 1.A + 6.A s paní učitelkou J.Kutscherovou, 2.A s paní učitelkou A.Linhartovou, 2.B s paní učitelkou V.Thalerovou a 3.A s paní učitelkou Z.Vadovičovou. Zapojily se do listopadové charitativní akce "Soutěž o nejzajímavější hračku." Rodiče s dětmi a pedagogy vyráběli nádherné panenky, koníky, medvídky, roboty atd. dle vlastní fantazie, které poslali na prodejní výstavu do Litoměřic. Výtěžek z celé akce poputuje na konto Hnutí Na vlastních nohou - Stonožka a hračky, které nenajdou své majitele, se dostanou do rukou dětí. Všem, kteří mají veliká otevřená srdíčka a zájem pomoci cizím dětem, ještě jednou děkujeme.
 
Děti, přijďte se s námi bavit a vemte si lampion - na Vítání Martina na bílém koni.
Součástí programu bude vítání Martina, lampionový průvod, soutěže a překvapení. Kdy a kde? Sraz u ZŠ Truhlářská II.stupeň, 8.11.2007 od 17 hodin.
Pořádá: Žákovská školní rada ZŠ Truhlářská
Sponzor: Jezdecká stáj Donthova

Při této příležitosti vyhlašuje školní rada soutěž o nejkrásnější obrázek Martina na bílém koni. Přineste ho s sebou a předejte podepsaný (+ třída) moderátorům akce.


Dne 16. října 2007 se uskutečnilo slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších žáků a škol Karlovarského kraje za školní rok 2006/2007 v kostele Zvěstování Panny Marie v prostorách klášterního areálu v Ostrově. Mezi nejúspěšnějšími žáky naší školy byla družstva „dopravní soutěže“, která obdržela pamětní listy za 1. místo v I. kategorii v republikovém finále a za 2. místo v II. kategorii rovněž v republikovém finále. Družstva soutěžila a připravovala se pod vedením paní učitelky Jarmily Šantorové. Dalším oceněným bylo družstvo chlapců, které pod vedením pana Jiřího Diviše vybojovalo v republikovém finále ve florbalu 2. místo.

Na závěr celého slavnostního vyhlášení byly oceněny nejlepší školy v celoročním hodnocení školních soutěží. S velkým potěšením musíme oznámit, že naše škola se v celoročním hodnocení školních soutěží 6.-9. tříd a 1.- 4. tříd OG Karlovarského kraje umístila na vynikajícím 2. místě.

 
 


PUTOVNÍ POHÁR MĚSTSKÉ POLICIE 4.10. Naši nejmenší - mladší žáci se umístili v této soutěži ve dvou družstvech na 8. a 11. místě. Lépe si vedli ve starší kategorii, kde na 6. místě skončili 9. ročníky a na pěkném 2. místě 8. ročníky ve složení Barbora Kafková, Pavlína Brejchová, Michal Faber a Jasef Matouš.

  Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster