mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz

Aktuality měsíce září 2007

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ 26.září.
  V této sportovní soutěži žáci 2. stupně vybojovali: za dívky 6. místo ve složení Denisa Mrnuštíková, Kačka Mistrová, Lenka Trefilová, Žaneta Císařová a Martina Jindrová. Chlapci skončili o tři příčky níže na 9. místě a to ve složení Michal Kašperák, Michal Pospíšil, Michal Hušek, Michal Falář a Josef Matouš.

V ZDRAVÉM TĚLE - ZDRAVÝ DUCH. Tímto heslem zahájily karlovarské děti 8. září nový školní rok. Hned první víkend se sešli malí sportovci MŠ a ZŠ v tuhnickém lese, kde na trase dlouhé 4 km plnili vědomostní i zábavné soutěže. Během celé akce probíhala rovněž výtvarná soutěž na téma "Nejhezčí den mých prázdnin". Zajímavé výkresy byly oceněny a odeslány do dalšího kola. V čase odpočinku odborné vizážistky malovaly dětem obrázky přímo na tělíčka, maminky si mohly nechat poradit s líčením a jako bonus proběhlo losování tomboly, jejímiž cenami byly kosmetické balíčky pro děti. Lesní pochod připravila pro děti Alena Linhartová ve spolupráci s Denisou Záhorskou, Marií Šístkovou a hlavně s dětmi z 2. stupně naší školy. Všem patří obrovské poděkování za nadšení a chuť pracovat pro malé děti.

VÝUKA S MAZLÍČKY - 2.A. Po zkušenostech z loňského roku, kdy jsme ve třídě chovali křečka a rybičky, jsme se rozhodli udělat změnu. Letos si můžeme nosit své domácí mazlíčky do školy podle své chuti, když se nám zasteskne a nechceme je nechávat doma samotné. Učíme se s nimi a ve volných chvílích si hrajeme. Např. v matematice jsme při probírání hmotnosti porovnávali váhu nás všech ve třídě. Nejtěžší byla paní učitelka Alena a nejlehčí křeček Kryšpín. Pavouky jsme raději nevážili.

BĚH EMILA ZÁTOPKA. Na 2 stupni proběhl 20. září běh na počet atleta Emila Zátopka. Žáci běželi ve dvou kategoriích 8. a 9. ročníky a 6. a 7. ročníky. Běželi vždy 24 žáci a jeden host za každý ročník. Nejlepší čas měli 7. ročníky (14:16,21), za nimi 8. ročníky (14:18,03), na třetím místě 9. ročníky (14:18,49) a jako poslední naši nejmenší z 6. ročníku (16:17,91). Závod proběhl za pěkného počasí  s dobrou náladou.

FOTOGALERII NAJDETE ZDE

Naši noví prvňáčci a předškoláci vesele přivítali svůj první školní rok.
Paní učitelky Jana Krausová a Jitka Stryková pro ně přichystaly slavnost, která se odehrála na školním hřišti ve Školní ulici. Naše nové žáčky potěšilo nejen mnoho soutěží, písniček, odměn, ale také Hudební divadlo L.
Baláka, které pro ně sehrálo své hudební představení. Věříme, že se akce dětem líbila a přejeme, nejen novým žáčkům, aby se jim u nás na škole líbilo a vše se jim dařilo!
Poděkování patří také sponzorům - panu Milanu Prokopovi a firmě Golem.

Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu