Plakát projektu

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz

Aktuality měsíce května 2007

Ve čtvrtek 17. května proběhlo v Sokolově krajské kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Našim žákům, po kvalitní přípravě paní učitelky Šantorové, přineslo ovoce. V I. kategorii reprezentovali naši školu Magdaléna Šolcová V.A, Vlastimil Hruška V.A, Adéla Gogová VI.A a Štěpán Přibil VI. A. Ve své kategorii zvítězili. I soutěžící za II. kategorii nezaváhali a také obsadili 1. místo. Vítězství vybojovali Štěpánka Trappová VII.B, Barbora Kafková VII. C a sourozenci Marek a Michal Pospíšilovi VII.B. Toto družstvo získalo za nejlepší výsledky putovní pohár hetmana karlovarského kraje. Marek byl nejlepším jednotlivcem a Michal získal ocenění za nejlepší jízdu podle pravidel silničního provozu. Žáci postupují do republikového finále. Děkujeme za vzornou reprezentaci a držíme palce ve finále.

10. a 11. 5 2007 se konaly oblíbené turnaje v minifotbalu Mc Donald's Cup. 10.5. soutěžili naši mladší žáci a obsadili pěkné čtvrté místo. Děkujeme tímto jmenovaným žákům 2. a 3. ročníků za reprezentaci školy: Pavel Diviš, Petr Jiřík, Jakub Čepelák, Lukáš Janský, Petr Badi, Vítězslav Vít, Josef Rejnart, Rudolf Václav, Daniel Blahník, Richard Žák, Tomáš Makuka, Marcel Verebely, Tomáš Kafka.

Naši starší fotbalisté měli větší úspěch - první kolo turnaje suverénně vyhráli, dokonce nedostali ani jeden gól, a po zásluze postupují do dalších bojů! Blahopřejeme a držíme palce těmto žákům 4. a 5. ročníků: Tomáš Labodarec, Matěj Mikulášek, Tomáš Beck, Marcel Molodovec, Jan Hruška, Vladislav Sigmund, Pavel Nožička, Jakub Pajma, MartinŘezáč, František Lulák, Dominik Hušek, Václav Černý, Jakub Dreveňák, Jakub Cingroš

SVÁTEK MATEK. Velké poděkování patří zaměstnankyním květinářství, které s obrovskou chutí a radostí vytvořily a částečně i sponzorovaly nádherné kytičky pro maminky žáčků 1.A. Protože tímto nápadem byly velice nadšené, přivezly nám nazdobené květiny až do školy, kde na ně prvňáčci dychtivě čekali. Tímto láskyplným dárkem pak završili několikadenní projekt, jehož cílem bylo zahřát srdíčka maminkám, uvědomit si jejich lásku, starostlivost, péči a něhu. Ještě jednou všem velice děkuji. Alena Linhartová

NÁBOR DO SPORTOVNÍCH 5. a 6. TŘÍD

DÍVKY fitness a bodyforming, 22. 5. od 16:30 hodin (tělocvična)

CHLAPCI fotbal 29. 5. od 14:00 hodin (travnaté hřiště)

Nábory se konají v budově 2. stupně v Truhlářské ulici. Informační letáčky budou též v linkách autobusu MHD.

V dubnu se chlapci a dívky z naší ZŠ zúčastnili okresního kola v basketbalu.
Chlapci zvítězili a postoupili do okresního finále, dívky získaly druhé místo.

Nejlepší atleti z 2., 3., 4., a 5. ročníků se dále zúčastnili Kinderiády, kde každý zaběhl trať na 60 m,žáci 2. ročníků skákali z místa, třeťáci házeli plným míčem, čtvrťáci kriketovým míčem a páťáci skákali do dálky s rozběhem. Nejlepšího výsledku dosáhla Lucie Chodakovská ze 4. A, která hodem