Návrat na úvodní stránku Napište nám

Základní škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19
příspěvková organizace

    


Základní Škola Karlovy Vary,
Truhlářská 19, přísp. org.

360 17 Karlovy Vary
tel: 353 562 283
ID datové schránky: 9sdmmjk
email sekretariát
email ředitel

.....................................

2011 - Sponzoři školy


Přehled zájmových kroužků

Akce školy 1.stupeň

OVOCE DO ŠKOL

Partner školy

Projekt SPŠ Ostrov
"Technika je zábava"

...............................................

EU PENÍZE ŠKOLÁM

Tato škola je zapojena do projektu EU peníze školám

DUM
(digitální učební materiály)

Informace o projektu
Plakát projektu
 

 
 
 

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz


Aktuality měsíce února 2007

ŠKOLNÍ RADA připravila pro naše malé spolužáky na 1. stupni na pátek 2. března  k a r n e v a l. Děti se budou bavit ve svých připravených maskách na téma "pohádkové postavy". Členové rady je budou provázet slovem i hudbou. Sportovně přispějí skupinky žáků hip hopu a breakdenc, cantry tanců a možná i aerobiku. Nejlepší masky budou odměněny.


1.A – PODĚKOVÁNÍ. Ráda bych poděkovala všem svým žáčkům za úžasnou snahu a píli ve výuce, neboť si ve svých nelehkých počátečních školních krůčcích vedli opravdu výborně. Umí již krásně číst, psát i počítat. V projektových činnostech se naučili samostatně pracovat, aktivně se zapojovat do výuky a zodpovídat za svá rozhodnutí. Věřím, že nám tato úžasná spolupráce vydrží i nadále - tř. uč. Alena Linhartová.


1.A – SOUTĚŽE. Během prvního pololetí se všichni žáci nejen velmi snažili naučit se psát, ale soutěžili i o bezchybnost a krásu písma. V soutěži o nejkrásnější sešit zvítězilo hned několik dětí – N. Oberreiterová, N. Guynh, K. Falářová, N. Plzáková, L. Tichávek, D. Vokounová, D. Mašek, M. Řezáč, K. Hlinková, S. Puškašová, D. Dufková. V hodinách TV nejlepší nástupy a rozcvičky měla K. Hlinková. Nejlepší čtenářkou třídy je N. Gyunh a K. Falářová. Nejaktivnějším žákem v hodinách výuky se stal M. Řezáč. Všem gratuluji za jejich snahu a zasloužené vítězství - třídní učitelka Alena Linhartová.


Naše družstvo složené ze žáků pátých tříd, které uspělo v okresním kole
míčového trojboje
, naší školu reprezentovalo 8.2.2007 v kole krajském. V
konkurenci škol z Chebu, Aše a Ostrova obsadili naši žáci pěkné třetí místo.
Blahopřejeme!


V pátek 26.1. se vybraní žáci pátých tříd zúčastnili okresního finále v míčovém trojboji, které pořádala ZŠ Myslbekova v Ostrově. Díky vysokému nasazení a skvělé spolupráci v družstvu vybojovali 1. místo a pojedou karlovarský okres reprezentovat do krajského kola v Chebu. Žáci si zaslouží poděkování nejen za sportovního ducha, ale také za skvělou disciplínu.
V družstvu byli tito žáci:
5.A Magdaléna Šolcová, Vilém Molodovec
5.B Hana Friedrichová, Barbé Holúsková, Ketrin Kostolecká, Pavel Nožička
5.C Nicole Nesnídalová, Jakub Pajma, Jakub Dreveňák, Martin Henzl


Kdo by si myslel, že ti naši chlapci dokáží ve florbalu ještě víc, než jsme doufali. Dokázali vyhrát kvalifikaci do republikového finále (ve středu v Praze) a postupují přímo na nejvyšší soutěž na "republiku". Soutěžili ve skupině "A" s Ústeckým krajem a Prahou. S přehledem vyhráli oba zápasy.  Chlapci: Gojkovič Milan (5), Nerad Jaroslav (2), Falář Michal (1), Vecka Alexandr (1), Světlík Václav (1),  Štěpánek Filip, Matějka Milan, Sulák Štefan, Gojkovič Miloš(G), Svoboda Michal, Jankovský Lukáš, Janeček Jiří, Slakoper Daniel, Bečvář Matěj, Špak Martin. To na naší škole ještě nebylo. GRATULUJEME A držíme palce!


Halový fotbal - okresní finále. I v této soutěži si kluci vedli dobře. Z okresního finále z druhého místa postupují do krajského finále a pojedou 13. 2. do Skalné. Na gólech se podíleli takto: Novotný (5), Duzbaba (4), Fárek (3), Maleček (2), Horňáček (1), Slaměnko, Petlička, Zuzkovič, Hušek (1), Eisenhammer, Cita, Peroutka.


Blahopřejeme žáku Vlastovi Hruškovi (5.A) k získání 2. místa v okresním kole Karlovarského kraje v matematické olympiádě kategorie Z5. Za reprezentaci školy též děkujeme Michalu Vaněčkovi (5.B)
   Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu  
sekretariát © 2006 Copyright, ZŠ Truhlářská 19 webmaster