Plakát projektu

mapa www

Nový jednodušší email pro Vaše dotazy -zstruhlarska@seznam.cz

Aktuality měsíce listopadu 2006

Dne 16.11. se naše škola zúčastnila okrskového kola v gymnastickém trojboji ve Žluticích. Reprezentovali nás tito žáci:
3.A - Dmitrij Sojma, Kristýna Eliášová
3.B - Josef Reinart, Kristýna Křížová
4.A - Tereza Ztratilová
5.A - Magdaléna Šolcová, Zbyněk Slavík
5.C - František Lulák

Obsadili jsme pěkné 2. místo, opět s rozdílem 1 bodu. Všem patří velké poděkování i proto, že v tento den si ostatní žáci užívali ředitelské volno!

Ve středu 29. 11. se žáci 9. ročníků zúčastnili exkurze do Armádního muzea v Praze, kde si prohlédli výstavu s názvem "Doteky války". Ta je věnována nejzajímavějším exponátům (dokumenty, osobní věci vojáků, makety bitev a pod.) z období 1. a 2. světové války.

Modernizace školního vybavení proběhla na obou budovách základní školy. Prohlédněte si fotografie níže.

Práce žáků 1. stupně na téma Historie a zajímavosti Karlových Varů můžete vidět ve fotogalerii. Celou výstavu pak je možné shlédnou denně od 14.00 do 17.00 hod. v budově Školní 9A – bývalé školní jídelně.

KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK JEJ ZVĚTŠÍTE

22.11.2006

STOLNÍ TENIS. Okresní kolo pro chlapce proběhlo 15. 11. a mladší žáci se umístili na 1. místě ve složení Třeštík, Palivec a Černý. Starší žáci ve složení Světlík, Cita a Jankovský obsadili 7. místo. Za mladší a starší děvčata 16.11. soutěžila Jindrová, Heroldová, Čáhová, Levová  a skončila na 6. místě.

16.11.2006

V září se na 2. stupni uskutečnil běh Emila Zátopka. O výsledcích jsme vás již informovali. Dnes nabízíme výsledky ve srovnání se všemi zúčastněnými školami v republice. 9. ročníky se umístily na 21. místě, 8. ročníky na 24. místě, sedmáci na 29. místě a šesťáci na 39. místě z celkového počtu 59 účastníků. Pro srovnání: škola na 1. místě (ZŠ Boskovice) měla náskok pouhou 1 minutu a 21 sekund před našimi dětmi z 9. tříd. A to je pěkný výsledek.

15.11.2006
Žáci 1. stupně připravili pro rodiče a všechny příznivce naší školy výstavu nazvanou Historie a zajímavosti Karlových Varů. Každá třída zde vystavuje své vlastní projekty, fotografie a výtvarné práce. Tato výstava je otevřena od 20.11.2006 v prostorách bývalé školní jídelny v ZŠ Školní. Věříme, že ji navštívíte v hojném počtu a bude se vám všem moc a moc líbit!

Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu