23.10.2006

Okresního kola turnaje v přehazované

12.10.2006

Okresní kolo atletického čtyřboje - Žáci 2. stupně si zasportovali...

Přespolní běh. Na ZŠ Krušnohorská proběhlo v úterý okresní kolo přespolního běhu...

Přidány nové fotogalerie 06/07 Běh E.Zátopka a Naši nejmenší

11.10.2006
Ke dnešnímu dni proběhla rozsáhlá aktualizace našich internetových stránek. Podrobnosti čtěte dále...

10.10.2006
Přidány nové fotogalerie 05/06 Nejlepší žáci a Oficiální fotky tříd

Pro obrovský úspěch v minulém roce se i letos bude konat soutěž v psaní abecedy na rychlost. Tato soutěž je odlišena od klasického kancelářského psaní na stroji, neboť nejde o správné rozložení prstů, ale o rychlost. Soutěž proběhne na začátku 2.pololetí, aby i noví zájemci měli možnost natrénovat. Hru můžete spustit zde, pro další pokus stačí zmáčknout mezerník.

BESEDOVAT s ilustrátorem dětských knížek Adolfem DUDKEM měli možnost děti 4. a 5. ročníků v pondělí ve školní aule. Beseda byla plná humoru a názorných ukázek. Děti se dobře bavily.

Kliknutím zvětšíte...POHÁR POLICIE. Ve středu 5. října se zúčastnili žáci naší školy sportovně vědomostní soutěže o "Putovní pohár městské policie". V konkurenci 16 družstev se umístilo družstvo 5. ročníků na pěkném 4. místě. Družstvo B žáků 8. a 9. ročníku skončilo na 7. příčce a družstvo A tvořené žáky: Kateřinou Mistrovou, Monikou Zelinkovou, Lukášem Jankovským a Matějem Bečvářem zvítězilo a získalo pro naši školu putovní pohár. Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou reprezentaci.

ZÁTOPKOVA ŠTAFETA. Běh na počest atleta Emila Zátopka proběhl na naší škole v úterý 26. září. Žáci 6. až 9. ročníků běželi štafetu 25 x 200 m na pískovém fotbalovém hřišti u naší školy. Výsledky: 6. ročníky běžely v čase 15:34,48, 7. ročníky 14:28,91, 8. ročníky 13:53,56 a 9. ročníky 13:48,81. Každou štafetu uzavřel během host. Nahlédněte do fotogalerie.

Minikopaná Mc Donald`s Cup 2006-2007
Na naší škole se v týdnu od 18. do 22. září uskutečnila školní kola 10. ročníku minikopané, kterých se zúčastnila družstva 2., 3., 4. a 5 tříd. Utkání 2. tříd skončilo remízou 1:1, ve 3. třídách zvítězila 3.A skórem 2:0, 4.B zvítězila nad 4.A 4:0 a z 5.tříd byla nejúspěšnější 5.C, která zvítězila nad oběma třídami 4:0
Všichni hráči byli odměněni zvýhodněnými kartami na nákup v Mc Donaldu, který soutěž sponzoruje.
Nejlepší hráči budou naši školu reprezentovat v okrskovém kole v květnu 2007.
Děkujeme všem hráčům i jejich trenérům!

Začátkem září ZŠ ve Staré Roli opět ožila a zahájila nový školní rok 2006/2007. Do lavic poprvé usedlo 82 nových žáčků, z toho 22 dětí bylo zapsáno do předškolních tříd a 60 prvňáčků se rozdělilo do 1.A, 1.B a 1.C. Všem přejeme co nejlepší školní výsledky. Fotogalerie. /A.L. - 4.9./

SPORTOVNÍ DEN. 8. září připravily třídy 5. A a 5. B pro své nové malé spolužáky uvítací den formou sportovních soutěží. Během celého dopoledne žáčci sbírali barevné hvězdičky za splněné úkoly, starší žáci pomáhali s organizací. Děkujeme za krásnou akci. /A.L. - 8.9./

Naše škola v loňském roce ve sportovních soutěžích AŠSK obsadila krásné 2. místo v rámci karlovarských škol. V letošním roce jsme se zúčastnili již prvního závodu, a to v lehké atletice. Naše desetičlenné družstvo chlapců a dívek z pátých tříd skončilo na 2. místě. Závodníkům blahopřejeme. /A.L. - 12. 9./

Z M Ě N A. Od nového školního roku dochází ke změně placení příspěvku za školní družinu a školní klub. Platby se provádějí pouze bezhotovostním stykem, tz. platbou v Komerční bance K. Vary nebo převodem z vašeho účtu popř. poštovní poukázkou typu "A". Poplatek za školní družinu ve výši 500,- Kč za pololetí, var. symbol 1, spec. symbol datum narození dítěte a za školní klub 250,- Kč za pololetí, var. symbol 2, spec. symbol datum narození dítěte. Platby se provádějí v měsících září a únoru. Pokud hradíte obě platby najednou, uveďte do var. symbolu 1,2. Dále pokud je možno, uveďte do zprávy příjmení dítěte, třídu, kroužek. (Novák, 5.B, florbal). ČÍSLO ÚČTU: 35-7318600227/0100, KONST. SYMBOL 0308. Informace rádi podáme na tel č. 353 562 283.

Obrovského úspěchu dosáhl náš žák 6. A PATRIK HOZA, který si na Mistrovství České republiky železničních modelářů v kategorii žáků CŽ vybojoval 1. místo a zajistil si tím postup na Mistrovství Evropy v září 2006.

ZAČAL NÁM NOVÝ ŠKOLNÍ ROK. VŠECHNY VÁS VÍTÁME A PŘEJEME HODNĚ STUDIJNÍCH ÚSPĚCHŮ.

Návrat o jednu stránku zpět O jednu stránku vpřed Návrat na začátek tohoto dokumentu